Kariéra

Aktuální výpis volných pracovních pozic:

REALITNÍ MAKLÉŘ pro okres Pelhřimov a Žďár nad Sázavou

Co vás čeká:

• Péče o svěřené portfolio klientů
• Vyhledávání nemovitostí a jejich propagace
za pomoci moderních marketingových nástrojů
• Organizování a moderování prohlídek
• Administrativa a spolupráce s právním oddělením

Bez čeho se neobejdete:

• Samostatnost a obchodní myšlení
• Dobré komunikační schopnosti
• Uživatelská znalost práce na PC
• Orientace ve světě internetu a sociálních sítí
• Řidičský průkaz skupiny B, vlastní automobil

Co uvítáme:

• Předchozí praxe v obchodní činnosti
• Zkušenosti se správou svěřené agendy klientů
• Ochota cestovat a působit celorepublikově
• Znalost cizího jazyka, která vám rozšíří obchodní příležitosti o zahraniční klientelu

Co nabízíme:

• Práci pod záštitou zavedené společnosti s tradicí
• Kompletní zaškolení, pravidelné vzdělávání oboru a certifikaci nutnou k výkonu práce realitního makléře dle platné legislativy.
• Zajímavý systém provizí, který je dostatečně motivační i pro nováčka
• Speciální podmínky pro zkušené realitní makléře
• Moderní realitní software s databází nabízejících i poptávajících klientů
• Asistentku call centra pro domlouvání schůzek
• Marketingovou a inzertní podporu
• Možnost kariérního růstu včetně otevření vlastní pobočky
• Flexibilní pracovní doba, možnost home office
• Firemní akce, umíme se i bavit

VEDOUCÍ POBOČKY pro Havlíčkův Brod

• Zodpovědnost za chod pobočky
• Plnění stanovených cílů
• Rozšíření týmu makléřů
• Aktivní podíl na marketingové strategii

• Prokazatelná praxe na pozici realitního makléře a vzdělání v souladu s platnou legislativou
• Manažerské dovednosti
• Odolnost vůči stresu

Co uvítáme:

• Vlastní marketingovou strategii pro prezentaci pobočky
• Předchozí praxe na vedoucí pozici

• Motivační provizní systém zohledňující výsledky podřízených makléřů
• Asistentku
• Podporu právního oddělení a finančního poradenství

Pokud Vás některá z volných pozic zaujala, pošlete nám strukturovaný životopis na email: [email protected].

Centrála Jihlava
Chlumova 5429/1a
586 01
Jihlava