Byty Pelhřimov
Byty Jihlava
Byty Havlíčkův Brod
Byty Žďár nad Sázavou
Byty Třebíč
Reality Humpolec
ZpětÚvodní strana » Reality Havlíčkův Brod » Byty Havlíčkův Brod » Prodej byty Havlíčkův Brod » Prodej byty 3+1 Havlíčkův Brod » Krásný byt 3+1 ve Štokách se zahrádkou a dvěma balkóny
Krásný byt 3+1 ve Štokách se zahrádkou a dvěma balkóny
Záložky
Kontakt na makléře
Byt 3+1, Štoky, okr. Havlíčkův Brod
| Cena: | 1.159.000,- Kč (za nemovitost)cena včetně poplatků RK a právních služeb |
|---|---|
| Lokalita: | Štoky, Havlíčkův Brod, Vysočina |
| Stav nabídky: | aktuální |
| Číslo: | 3717 |
| Typ reality: | Byty 3+1 - Byty |
| Celková plocha: | 81.46 m2 |
Vlastnosti nemovitosti
| Užitná plocha: | 81,46 m2 |
|---|
| Vlastnictví: | družstevní |
|---|---|
| Technologie výstavby: | panelová |
| Stav objektu: | velmi dobrý |
| Umístění objektu: | klidná část obce |
| Celkový počet podlaží: | 3 |
| Počet podlaží pod zemí: | 1 |
| Číslo podlaží v domě: | 2 |
| Balkón: | Ano |
|---|---|
| Lodžie: | Ne |
| Terasa: | Ne |
| Sklep: | Ano |
| Garáž: | Ne |
| Parkoviště: | Ano |
| Elektro 230V: | Ano |
|---|---|
| Plynovod: | Ano |
| Kanalizace: | Ano |
| LT plynové: | Ano |
| Vodovod: | Ano |
| Telefon: | Ano |
|---|---|
| Internet: | Ano |
| Silnice: | Ano |
|---|---|
| Autobus: | Ano |
| Školka: | Ano |
| Škola: | Ano |
| Lékař: | Ano |
| Pošta: | Ano |
| Obchody: | Ano |
| Služby: | Ano |
Popis nemovitosti
Nabízíme moc pěkný DR byt 3+1 ve Štokách /možnost převodu do OV/ o celkové ploše 82 m2, který se nachází v druhém nadzemním podlaží. Kuchyň s prostorným obývacím pokojem jsou orientovány na jih, což zaručuje mnoho světla a slunce, ložnice a dětský pokoj na sever. Ve velké vstupní chodbě je vestavná skříň a dvě komory, v kuchyni vás zaujme nová kuchyňská linka, která v bytě zůstane spolu s vestavnými spotřebiči. V ceně jsou započítány dva balkóny se vstupem z obývacího pokoje a ložnice (oba o rozměrech 3 m2). V bytě jsou také nová plastová okna, dveře a podlahy, byt má vlastní plynové topení. K bytu náleží obrovský sklep (16 m2) a je zde možnost využívat 150 m2 velké zahrádky u domu. Parkovací stání je přímo před domem. Tato nemovitost je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří chtějí bydlet v bytě a přesto mít přírodu na dosah.
Ve Štokách je bohatá občanská vybavenost - škola, školka, knihovna, pošta, zdravotní středisko, fotbalové hřiště, dopravní hřiště pro děti, koupaliště a dobré dopravní spojení. Městys se nachází uprostřed mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Doporučujeme.
Nabídku Krásný byt 3+1 ve Štokách se zahrádkou a dvěma balkóny najdete v těchto kategoriích:
Byty Havlíčkův Brod
prodej bytů v Havlíčkově Brodě


