ZpětÚvodNovinky Vyhledáme nemovitosti na Vysočině dle Vašich představ . . .

Vyhledáme nemovitosti na Vysočině dle Vašich představ . . .

30.10.2017 16:05

Hledáte reality na Vysočině? Hledáte a nenacházíte chatu, dům, byt podle Vašich představ? Naši certifikovaní makléři jsou vždy připraveni. Máme dlouholetou praxi a Vy se tak budete moci opřít o naše zkušenosti. Arealityvysočina s.r.o. - od roku 2008 jsme člen ARK - Asociace realitních kanceláří České republiky.

Hledáte reality na Vysočině?

Naši makléři jsou vždy připraveni.  Jana, Mirka, Eva, Petr a další naši kolegové jsou připraveni vám kdykoliv poskytnout svůj čas, odbornou radu. Všichni jsou připraveni vyhledat vám pozemek, dům i chatu v celé oblasti Vysočiny. Máme dlouholetou praxi a především jsme zde doma. Vy se tak budete moci opřít o naše zkušenosti, odbornost, vysokou profesionalitu a dokonalou znalost terénu.

Co vám vlastně nabízíme? Klikněte si pro více informací: Rozsah služeb realitní kanceláře

Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří