ZpětÚvodNovinky Vždyť i realitku můžete mít rádi

Vždyť i realitku můžete mít rádi

30.10.2017 16:30

Vždyť i realitku můžete mít rádi

Vždyť i realitku můžete mít rádiV každém oboru. V každé profesi tak i v osobním životě se vám občas něco nepodaří. Ať už nedopatřením nebo opomenutím. Realitní činnost patří všude ve světě k vážené profesi. V naší zemi tomu ve velké míře zatím není.

Proč se nebát "živnostňáku"?

Znám mnoho schopných, chytrých, houževnatých a pracovitých lidí, kteří promarnili svůj talent, Víte PROČ? Nechali se ovlivnit těmi co talent možná mají, ale chybí jim dost odvahy k tomu, aby to aspoň zkusili. Kde je větší jistota? Když je můj život někým řízen nebo když si za svůj život a štěstí moji rodiny zodpovídám já SÁM. Není těžké najít odpověď. Zastavte se.

Je lepší práce na živnost nebo na pracovní smlouvu?


Podělte se o vaše zkušenosti. Vždy můžeme být ještě lepší.

Každému z nás se občas něco nepovede. Ať už nedopatřením nebo opomenutím. Realitní činnost patří všude ve světě k vážené profesi. V naší zemi tomu ve velké míře zatím není.

Budeme velmi rádi za opodstatněnou kritiku na naši práci. Jestliže přispějete svojí dobrou radou, vlastní zkušeností z oblasti realit. Budeme přemýšlet jak tyto připomínky uplatnit v naší praxi.

Určitě se rádi přiučíme. Pokud se přece jen najde důvod k pochvale, potěší nás to.

Vždyť i realitku můžete mít rádi

Zajímá vás co je nového ve světě realit. Máte spoustu otázek? Zeptejte se nás na vše co vás napadne. 

Vy se ptáte. My odpovídáme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří