ZpětÚvod Pomůžeme vám s výběrem vhodné nemovitosti

Pomůžeme vám s výběrem vhodné nemovitosti

Nemáte čas trávit hodiny prohlížením nabídek nového bydlení na realitních serverech, kde navíc najdete pouze velmi omezený výběr nemovitostí?

Chcete pouze nabídky, které jsou prověřené a za reálnou cenu?

Chcete, aby Vaše peníze byly v bezpečí? Chtěli byste část svých úspor ušetřit?

Zanechte nám Vaše kontaktní údaje a náš osobní poradce pro zvolenou lokalitu Vás bude v krátkém čase kontaktovat. Společně si stanovíte termín nezávazné osobní schůzky, kde se dozvíte vše podstatné a důležité.

Kontaktní formulář s telefonem

 Na základě přesné specifikace nemovitosti začneme hledat exkluzivní nemovitost pouze pro Vás! O Vaše pohodlí se postará profesionální tým.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří