Prodej byty 4+1 Kraj Vysočina

Kraj VysočinaVyberte si svůj vlastní byt 4+1. V nabídce nemovitostí od realitní kanceláře Areality Vysočina s.r.o. pomáháme realizovat prodej bytů 4+1 v kraji Vysočina. Zvolte region a kontaktujte naše makléře. Jako rodáci z regionu se v něm dobře vyznají a poradí vám s výběrem nemovitosti i možnostech společenského vyžití v okolí vybraných nemovitostí.

Dopřejte sobě i své rodině prostor a pohodlí, které poskytují byty 4+1. Získejte maximum ze spolupráce s našimi makléři. Vybrané nemovitosti navštivte a zvažte zda jsou vším co hledáte.

Rodinný dům, Lipnice nad Sázavou

  • novinka aktuální

Rodinný dům, Lipnice nad Sázavou

  • Lokalita: Lipnice nad Sázavou
  • Zařazení: Byty 4+1
  • Číslo: 5159
2.100.000 Kč (za nemovitost)

Prohlédněte si Byty v lokalitě Vysočina kraj


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří