Prodej či pronájem byty 2+kk Kraj Vysočina

Kraj VysočinaProhlédněte si nabídku realitní kanceláře Areality Vysočina s. r .o. Vyřešíme vaše hledání nemovitosti a nabídneme reality na prodej či pronájem. Nabízíme byty 2+kk v kraji Vysočina. Kontaktujte naše makléře z vybraného regionu a sjednejte si schůzku.

Naši makléři vám pomohou získat krásné a útulné bydlení. Navíc získáte dobré tipy o okolí nemovitosti. Makléři pocházejí přímo z jednotlivých lokalit a dobře se v nich vyznají. Hledání vysněného bydlení vás bude bavit.

Bohužel, vaší poptávce nevyhovují žádné nemovitosti, upravte prosím parametry vyhledávání.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří