Prodej či pronájem byty 3+1 Kraj Vysočina

Kraj VysočinaNajděte si prostorné bydlení v kraji Vysočina. Naše realitní kancelář pomáhá realizovat prodej či pronájem nemovitosti. Vyberte si byty 3+1 v rámci kraje Vysočina. Naši makléři vám rádi pomohou s výběrem nového bydlení. Kontaktujte naše specialisty a dohodněte si schůzku.

Makléři na pobočkách v jednotlivých regionech rádi poradí s výběrem vhodné oblasti pro vaše bydlení. V krajích jsou jako doma a dobře se v nich vyznají. Nebojte se optat na podrobnosti k vybraným bytům. Při výběru více nemovitostí vám lépe poradíme s výběrem oblasti i možnosti vyžití v okolí.

Bohužel, vaší poptávce nevyhovují žádné nemovitosti, upravte prosím parametry vyhledávání.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří