Prodej či pronájem byty 4+1 Kraj Vysočina

Kraj VysočinaAreality Vysočina s. r .o. představuje výběr nemovitostí ze svého portfolia. V rámci našich služeb zajistíme prodej či pronájem nemovitosti. Vyberte si byt 4+1 v kraji Vysočina a kontaktujte naše  makléře. Na vybraných pobočkách regionu Vysočina vám rádi poradí.

Specialisté z našich poboček se zaměřují na své regiony a dobře se v nich vyznají. Využijte jejich dobrých informací a poraďte se o možnostech bydlení ve vámi zvolené lokalitě.Hledání nového bydlení vás bude bavit. Spojte se s úspěšnými odborníky na realitním trhu.

Bohužel, vaší poptávce nevyhovují žádné nemovitosti, upravte prosím parametry vyhledávání.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří