ZpětÚvodReality Třebíč

Reality Třebíč

Prohlédněte si naši nabídku nemovitostí v regionu Třebíč. Nabízíme domybyty pozemky v historicky bohaté oblasti. Okolím vedla řada obchodních cest a nechybí památky psané na seznamu UNESCOMěsto Třebíč je významný dopravní uzel. Regionu nechybí rozvinutá silniční síťželezniční doprava.

Naši makléři zajistí potřebné administrativní a právní poradenství pro vámi vybrané nemovitosti v regionu. Vyřešíme také Hypotéční úvěry a další. Více informací získáte v sekci Služby, kde získáte kompletní přehled o naší realitní činnosti.

Realitní kanceláře Areality Vysočina můžete kontaktovat přímo na stránkách pobočky. Areality Vysočina Třebíč:

Prodej podkrovního bytu 2+kk, Třebíč, Horka - Domky

  • sleva doporučujeme aktuální

Prodej podkrovního bytu 2+kk, Třebíč, Horka - Domky

  • Lokalita: Třebíč
  • Zařazení: Byty 2+kk
  • Číslo: 5168
1.420.000 Kč (za nemovitost)

Prohlédněte si reality Třebíč


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří