ZpětÚvod Tipař - jak si přivydělat v realitách

Tipař - jak si přivydělat v realitách

 V realitním obchodě, stejně jako v každém jiném, je důležité mít ty správné informace ve správný čas. Makléřům při jejich práci pomáhají mimo jiné tzv. tipaři. Osoby, které dohazují obchody, ale sami se realitní činností naplno nezabývají. Dobrý tipař může makléři výrazně pomoci při jeho obchodních výsledcích.

Tipař - jak si přivydělat v realitách

V realitním obchodě, stejně jako v každém jiném, je důležité mít ty správné informace ve správný čas. Makléřům při jejich práci pomáhají mimo jiné tzv. tipaři. Osoby, které dohazují obchody, ale sami se realitní činností naplno nezabývají. Dobrý tipař může makléři výrazně pomoci při jeho obchodních výsledcích.

Správný tipař je pro realitního makléře poklad
Tipař je člověk, který pomůže makléři otevřít dveře ke klientovi.
Mnoho lidí si myslí, že tipaři jsou lidé, co sbírají jakékoliv kontakty, které uvidí, např. v novinách, na internetu, na místních vývěskách nebo vyvěšené na okně nemovitosti. Opak je však pravdou. Pokud má tipař informaci o prodeji nemovitosti, která se veřejně neinzeruje, majitel ji nemůže dlouhodobě prodat a je ochotný začít s realitním makléřem spolupracovat – tato informace má pro makléře cenu zlata.
 
Kolik za dobrý tip?
Odměna pro tipaře je kolem 10% z provize, v některých případechí i 50% z provize a to už je pro vás, tipaře pořádná motivace pro spolupráci do budoucna!.

Jak?
Makléři registrovaní na portále si zakládají především na pozitivních referencích a zároveň si nemohou dovolit něco slíbit a pak to nedodržet. 

V případě tipování nemovitosti si s makléřem dohodnete především na:

  • výši odměny pro Vás jako tipaře (nejčastěji se uvádí v % z provize)
  • způsobu vyplacení
  • době v jaké budete vyplaceni (zálohově, na konci obchodu)

Máte z pekla štěstí, právě jste ji našli!

Lidé nad padesát let shánějí práci těžko. V případě ztráty zaměstnání ve věku kolem padesáti let můžete jít na úřad práce, máte-li nárok, využít předčasného důchodu - nebo začít podnikat.

Jak si své kolegy vybíráme

Zajímá vás, jak si vybíráme nové kolegy? Na co se připravit a co bych měl vědět? Zde je pro vás malý kvíz. Dozvíte se všechno, co potřebujete.Proč právě Arealityvysočina? My nemáme konkurenci - my máme spolupracující partnery!
Pracuj tam, kde to máš rád! Pracuj s těmi, které můžeš mít rád. Pracuj tak, aby si tvé práce a tebe okolí vážilo.

Kde to najdeš?
Vstupte s námi do jiného světa. Vstupte do světa o kterém se Vám zatím jenom zdá. Vstupte do světa spolupráce, vzdělávání i zábavy. Nejsme si konkurencí, ale spolupracující partneři. To vše je záruka vzdělávání, kvality, vysoké profesionality a zajímavých výdělků

Podnikejte s námi.

Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol a často před námi stojí rozhodnutí, na které nejsme připraveni. Většina lidí hledá hlavní pracovní poměr. Jedná se o druh závazku, který poskytne stálý a jistý příjem, uhrazení povinných odvodů státu zaměstnavatelem, pocit ochrany a bezpečí. S touto myšlenkou žije většina z nás, ačkoliv ve skutečnosti taková být nemusí.

Hledáme do naší nové kanceláře TŘI KOLEGY NEBO TAKÉ KOLEGYNĚ

Kontaktní formulář s telefonem

 Odměna pro tipaře je kolem 10% z provize, v některých případechí i 50% z provize a to už je pro vás, tipaře pořádná motivace pro spolupráci do budoucna!.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Vykoupíme nemovitost za tržní odhad

Vykoupíme vaši nemovitost, dědictví . . .

vykupujeme za tržní odhad
platba do tří kalendářních dnů
vyplatíme veškeré stávající exekuce a závazky
výše půjčky / úvěru je neomezená
žádné poplatky před vyplacením půjčky / úvěru

Odkazy

 Nově v Šumperku

Hledáte pěkné bydlení, domek k rekreaci v oblasti Jeseníku? Super kolektiv partnerské realitní kanceláře vám k dispozici 24 hodin, 7 dnú v týdnu. Přejeme hodně zdaru.