ZpětÚvod Ukázky vizualizace

Vizualizace

V mnoha případech lze s jistotou říci, že právě vizualizace přesvědčila zájemce o daný objekt k aktivitě. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu. Někdy je téměř nemožné připravit místnosti tak, aby bylo možné pořídit fotografie či video v takové kvalitě, aby inzerce vzbudila zájem o danou nemovitost. Přitom dispozice místností, pozemek nebo lokalita jsou velmi zajímavé.

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji.

Například:

  • rozestavěný dům
  • nedokončená stavba
  • nemovitost před rekonstrukcí
  • v neuspokojivém stavu ( např. delší dobu neobydleno)
  • nevyklizené obytné prostory
  • stavební nepořádek
  • zchátralý objekt

Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu. Někdy je téměř nemožné připravit místnosti tak, aby bylo možné pořídit fotografie či video v takové kvalitě, aby inzerce vzbudila zájem o danou nemovitost. Přitom dispozice místností, pozemek nebo lokalita jsou velmi zajímavé.


 

Opravdu je fotografie tak důležitá?

Opravdu je fotografie tak důležitá?

Tak tuto otázku slýchám dost často. Odpověď je však velmi jednoduchá.
Ne, není důležitá. Ona je přímo nutná.

Je až nepochopitelné, že v dnešní době ještě existují inzerenti nemovitostí, kteří považují fotografii za zcela zbytečnou. Ano chápu, majitel si to nepřeje. Zkuste si představit, že prodáváte auto a nepostavíte ho na plochu autobazaru. Koupíte si vy sami něco, co se prodávající zdráhá ukázat? Mám řešení i v tomto případě. VIZUALIZACE A VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NEMOVITOSTI.

Jak tedy fotografovat nemovitost

Vzít fotoaparát do ruky, proletět místnosti, udělat pár obrázků a vložit je k inzerátu, to zvládne dnes opravdu každý. Mnoho majitelů, ale i  real. makléřů nepřikládá fotografii důležitost a k nabízené nemovitosti je ani nepřikládají, což je velká chyba. Nabídky, u kterých je nekvalitní fotografie nebo dokonce žádná, bývají ve většině případů přehlíženy.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Vykoupíme nemovitost za tržní odhad

Vykoupíme vaši nemovitost, dědictví . . .

vykupujeme za tržní odhad
platba do tří kalendářních dnů
vyplatíme veškeré stávající exekuce a závazky
výše půjčky / úvěru je neomezená
žádné poplatky před vyplacením půjčky / úvěru

Odkazy

 Nově v Šumperku

Hledáte pěkné bydlení, domek k rekreaci v oblasti Jeseníku? Super kolektiv partnerské realitní kanceláře vám k dispozici 24 hodin, 7 dnú v týdnu. Přejeme hodně zdaru.