ZpětÚvodSlužby Výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí je určen pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu na prodej své nemovitosti spěchají a potřebují v krátkém čase hotové peníze nebo kterým se nechce čekat dlouhé měsíce, někdy i roky, než se jejich nemovitost prodá. Každou situaci posuzujeme individuálně.

Výkup nemovitostí je určen pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu na prodej své nemovitosti spěchají a potřebují v krátkém čase hotové peníze nebo kterým se nechce čekat dlouhé měsíce, někdy i roky, než se jejich nemovitost prodá. Každou situaci posuzujeme individuálně. Společně s vámi vybereme nejvhodnější řešení.

Odkupem vaší nemovitosti za hotové získáte prostředky na vypořádání svých závazků a také novou příležitost dosáhnout na lépe nastavenou a výhodnější hypotéku. Díky té si budete moci odkoupit svou nemovitost nazpět. Nemovitost vykupujeme přibližně za 80 % její tržní hodnoty.

Výkupy nemovitostí poskytujeme zejména fyzickým osobám z Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Pelhřimova a Třebíče.

Připravte si potřebné dokumenty a sjednejte si s námi schůzku

  • aktuální list vlastnictví vaší nemovitosti
  • snímek z katastrální mapy
  • doklad totožnosti (občanský průkaz)
  • případné specifikaci závazků váznoucích na listu vlastnictví – například nařízení exekuce
    Vykoupíme Vaší nemovitost až za 80% tržní ceny. Neváhejte nás kontaktovat!

Konzultační hodiny:

pondělí: 12:00–15:00
středa: 9:00–12:00

Objednejte se na konzultační hodinu pomocí formuláře.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hledání nemovitosti

Nabídka spolupráce

Svoboda a nezávislost, to je naše priorita. Jste zkušený realitní makléř? Tak se věnujte tomu v čem jste dobří a to ostatní nechejte na nás.

Partneři

Odkazy

Najdete nás i na sociální síti.

 Ukázky vizualizace

V některých případech není fotografie nebo video tím nejvhodnějším prostředkem k prezentaci objektu, který je určen k prodeji. Nemovitost, která na fotografii vypadala jako po „bombardování“ se nakonec prodá dříve a za příznivou cenu. Pro lepší představu o budoucím bydlení či užívání nemovitosti je proto vhodná vizualizace objektu.


Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je nutné podepsat několik smluvních dokumentů, vyřídit řadu úředních listin a oběhat několik úřadů.


Katastr
katastr nemovitostí
katastrální mapa

Rejstříky
obchodní rejstřík
ARES

Zákony
občanský zákoník

Komory a asociace
notářská komora
advokátní komora
asociace realitních kanceláří