O společnosti​​​​​​​

Historie naší realitní kanceláře sahá až do roku 1992. Nejdříve jako malá, víceméně okresní realitní kancelář pro vlastní potřebu. Nyní jsme již společností, která působí po celém kraji Vysočina. V současné době máme dvě pobočky v Havlíčkově Brodě a v Třebíči. Navštívit nás můžete i na centrále v Jihlavě.

Naše realitní kancelář začínala v roce 1992 jako malá okresní realitní kancelář. Rozrostla se až do nynější podoby, kdy její působnost zahrnuje celý kraj Vysočina. Usilovně pracujeme a přináší to své výsledky. Nyní nás můžete navštívit v nově otevřených pobočkách a to v několika dalších krajských městech.

V dnešní době není jednoduché orientovat se ve velké nabídce realitních kanceláří. Nebojte se obrátit na Areality Vysočina. Členství v Asociaci realitních kanceláří České republiky do které jsme byli přijati na sklonku roku 2008 je zárukou kvalitní práce všech našich spolupracovníků. Toto členství je pro nás výsada a velkým závazkem do budoucna. Pro vás, naše klienty, je to také velmi důležitou zárukou spolehlivosti, důvěry a serióznosti.


Nabízené služby klientům:

  • znalosti, zkušenost a praxi v oboru,
  • zprostředkování rychlého a maximálně výhodného prodeje, pronájmu či koupě nemovitosti,
  • yhledáme pro Vás vysněný dům, chatu, rekreační chalupu či pozemek,
  • prodej nebo koupě nemovitosti.


Naším krédem je seriózní jednání, ale nejenom to.

Neváháme využít všechny své profesionální zkušenosti získané mnohaletou praxí v oboru a dokonalou znalost regionu k tomu, abychom pro Vás zprostředkovali rychlý a maximálně výhodný prodej Vaší nemovitosti a naopak. Svou práci máme rádi a děláme ji s radostí. Také v tom spočívá výjimečnost společnosti Areality Vysočina s.r.o.

Asociace realitních kanceláří letákKaždý váš podnět a přání je pro nás výzvou ke zlepšení našich služeb. Váš problém si vezmeme za svůj. Víme jaké kroky učinit, aby se rozjednaný obchod nezastavil na mrtvém bodě a poradíme si, když se zpomalí vyřizování hypotéky, když prodávající začne váhat s prodejem a kupující zvažuje svou investici. Jednoduše jsme tu proto, abychom případné problémy vyřešili a vám zbylo jen těšit se na nový domov.

Bude nám ctí, když si vyberete naši společnost Areality Vysočina s.r.o.


Kontaktní formulář

Každý váš podnět a přání je pro nás výzvou ke zlepšení našich služeb. Váš problém si vezmeme za svůj. Víme jaké kroky učinit, aby se rozjednaný obchod nezastavil na mrtvém bodě a poradíme si, když se zpomalí vyřizování hypotéky, když prodávající začne váhat s prodejem a kupující zvažuje svou investici. Jednoduše jsme tu proto, abychom případné problémy vyřešili a vám zbylo jen těšit se na nový domov.

*
*
*
*