Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 130
Realitní zpravodaj

Hypoteční úrokové dno je definitivně za námi

Hypoteční úrokové dno je definitivně za námi
5.5.2021 - Sazby hypoték v dubnu dál rostly. Své sazby zvýšila Fio banka, Komerční banka, Creditas, Oberbank a v závěru měsíce Sberbank. Průměrná nabídková úroková sazba hypoték do 70 % LTV měřená..

Na co si dát pozor při koupi stavební parcely

Na co si dát pozor při koupi stavební parcely
4.5.2021 - V katastrálním zákoně neexistuje pojem stavební pozemek. Pozemky se v katastru evidují v podobě parcel. A ty mohou být buď stavební, nebo pozemkové. Stavební parcelou se rozumí pozemek..
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemku k bydlení, 864 m2, Brzkov u Jihlavy

Prodej pozemku k bydlení, 864 m2, Brzkov u Jihlavy, Ev.č.: 01077

Cenavolejte makléři
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrzkov
OkresJihlava
Plocha pozemku864 m²
ZástavbaObytná
zobraz vybavení
Popis

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku o výměře 864 m2 v obci Brzkov, která je vzdálena 5 km severně od Polné a 24 km do Jihlavy. Na výběr je ze dvou parcel o výměře 864 m2 a 763 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny k výstavbě rodinného domu v klidné lokalitě v okrajové části obce v nové zástavbě. Pozemky jsou mírně svažité. K hranicím pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě – voda, elektřina, plyn, kanalizace, veřejné osvětlení - připraveno k výstavbě rodinného domu. K pozemkům vede zpevněná komunikace.
V obci je k dispozici: mateřská školka, základní škola, knihovna, obchod i hostinec. Vhodné pro ty, kdo hledají klidné místo k bydlení.
Nádherný kout v srdci Českomoravské vysočiny, malebná vesnice zasazená do scenérie přírodních krás, obec dosud nepříliš poznamenaná soudobou civilizační vlnou, přeplněnou spěchem, přehnanou moderní architekturou a nezdravým ovzduším, lidské sídlo obklopené bohatým lesním porostem, nabízející pohodu a klid všem místním obyvatelům i návštěvníkům.
Bližší informace u realitního makléře.