Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 162
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Jedete na víkend mimo domov? Nezapomeňte zabezpečit svoji nemovitost

Jedete na víkend mimo domov? Nezapomeňte zabezpečit svoji nemovitost
17.4.2019 - Předpověď počasí předpovídá krásný víkend, tisíce lidí se chystají odjet z města pryč, buď na venkov, nebo na dovolenou. Ovšem pozor, aby se po delším pobytu nestal návrat domů noční..

V centru Brna roste počet nových bytů

V centru Brna roste počet nových bytů
16.4.2019 - První čtvrtletí roku 2019 ukázalo, že trh s nemovitostmi se v Brně pomalu začíná přizpůsobovat změnám v uplynulých měsících. Uzpůsobila se dispoziční skladba bytů v nabídce a meziročně..
Novinky

Prodáváme až 5x rychleji a výhodněji! Zjistěte více.

26.3.2019 Dokážeme vaši nemovitost prodat nejenom výhodněji, ale také až 5x rychleji! Proč? Využíváme totiž nejmodernější techniky. Dokážeme.. více »

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

26.3.2019 Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol a často před námi stojí rozhodnutí, na které nejsme připraveni... více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemku (zahrady) o výměře 1.177 m² na okraji Oskavy-Mostkova, okr. Šumperk

Prodej pozemku (zahrady) o výměře 1.177 na okraji Oskavy-Mostkova, okr. Šumperk, Ev.č.: 00044

P1200737
P1200739
P1200741
poloha pozemku
foto rybníka
Areality Morava, s.r.o. - ŠumperkAreality Morava, s.r.o. - Šumperk
Žižkova 2840/1
Šumperk
+420 774 787 710
+420 603 730 667
[email protected]
Cena220 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí, cena k jednání
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaOskava - Mostkov
OkresŠumperk
Plocha pozemku1.177 m²
StavbaInženýrská, pozemní stavba
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
zobraz vybavení
Popis

Nabízím koupi pozemku o výměře 1.177 m², jenž je veden jako zahrada a leží na okraji obce Oskava, místní části Mostkova, okr. Šumperk. Za hranicí tohoto pozemku stojí trvale obývaný RD, z druhé strany je obecní, nyní nevyužívaný pozemek. Před pozemkem vede asfaltka (Mostkov-Čertův Mlýn-Oskava), zadní část pozemku ohraničuje potok, ze kterého je možné odebírat užitkovou vodu (až na výjimečné stavy v období sucha apod.). Na pozemku je nutné strpět věcná břemena IS - elektřina, plyn, zároveň je však možné se na tyto IS také připojit! U hranice pozemku je také vybudována kanalizace a obecní vodovod. Pozemek tak může sloužit jako obyčejná zahrada (ovce, kozy apod.), ale také na něj můžete postavit chatku, popř. mobilheim, který nepotřebuje kopat žádné základy, přitom však budete mít potřebné IS na dosah! Tato koupě by mohla být vhodná zejména pro rybáře či houbaře, jelikož ani ne 100 m od tohoto pozemku je hospodářský rybník a celý tento kraj je proslulým rájem houbařů (a tím i chatařů a chalupářů). Asi 200 m od pozemku je pak hostinec Čertův Mlýn - stojí u stejného rybníka. Nejbližší obchod se smíšeným zbožím je v nedaleké Oskavě - asi 800 m. Asi 300 m od pozemku na oba směry silnice (tedy směrem na Mostkov i Oskavu) jsou autobusové zastávky. Bližší informace o této nabídce získáte u makléře, který tento kraj a lokalitu velmi dobře zná!