Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 174
Realitní zpravodaj

Spoludlužník hypotéky – jaká úskalí či výhody přináší?

Spoludlužník hypotéky – jaká úskalí či výhody přináší?
22.1.2020 - Podle současných pravidel udělování hypoték nemá hypotéka překročit 80 % hodnoty nemovitosti. Navíc je nutno prokázat, že zbývajících 20 % je žadatel schopen uhradit ze svých prostředků...

Jak udělat z chaty rodinný dům

Jak udělat z chaty rodinný dům
20.1.2020 - Rozhodli jste se odstěhovat na chatu a hodláte tam trvale bydlet? Nebo jste si vyhlédli chatu, kde by se vaší rodině líbilo? Bydlet lze kdekoli. Avšak už jen daň z nemovitosti je u..

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

26.3.2019 Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol a často před námi stojí rozhodnutí, na které nejsme připraveni... více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej zavedeného motorestu s bytem 2 + kk Vladislav, okres Třebíč

Prodej zavedeného motorestu s bytem 2 + kk Vladislav, okres Třebíč, Ev.č.: 00234

DSCN6962
DSCN6968
DSCN6970
DSCN6983
DSCN6988
DSCN6998
DSCN6985
Pobočka TřebíčPobočka Třebíč
Hasskova 67/9
Třebíč - Vnitřní Město
+420 774 787 710
+420 774 787 701
[email protected]
Cenainfo v RK
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaVladislav
OkresTřebíč
Velikost2 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná230 m²
Plocha pozemku100 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Plně vybavený a zavedený motorest díky své výhodné poloze na hlavním tahu České Budějovice – Třebíč – Brno představuje pro budoucího majitele jedinečnou příležitost vlastního podnikání. Nabízí také pohodlné bydlení v propojeném a vybaveném bytu 2 + kk. V tomto prostorném bytě nalezneme velký obývací pokoj, koupelnu, ložnici, WC a komoru. Na pozemku je také k dispozici vlastní studna.

Ve funkční a vybavené restauraci je možno obsloužit 40 sedících hostů. Budoucí podnikatelé ocení především plně vybavenou kuchyni, ve které nalezneme: myčku, plynový sporák, 7x hořák, 3x fritézu (z toho jedna velká 8 l), elektrickou troubu a kontaktní gril. Nechybí bar s výčepem, sociální zařízení a interiér restaurace zkrášluje i funkční krb, který v zimních měsících navodí příjemnou atmosféru. Hosté mohou zaparkovat na parkovišti o rozloze 100 m2 přímo před motorestem. Objekt je kompletně vytápěn plynovým kotlem a je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Půdní prostory jsou kompletně zajištěny inženýrskými sítěmi a jsou připraveny pro půdní vestavbu. V roce 2008 byly majiteli vybudovány nové toalety a vsazena plastová okna.

Městys Vladislav leží na silnici první třídy č. 23 východně od Třebíče (8,4 km). Komunikace, která obcí prochází je jedinou silnicí první třídy spojující Třebíč, respektive České Budějovice (140 km) s Brnem (52 km), potažmo západem České republiky. Z tohoto důvodu je zde silná doprava, která vytváří dobré podmínky pro podnikatelskou činnost v oblasti pohostinství a služeb projíždějícím řidičům. Obec Vladislav je plně společenský vybavená, nachází se zde mateřská a základní škola, úřad městyse, restaurační zařízení, koupaliště, železniční a autobusová zastávka atd.