Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 186
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Zdroj tepla. Významná informaci při koupi nemovitosti

Zdroj tepla. Významná informaci při koupi nemovitosti
9.12.2019 - Zdroj tepla a stáří technologie a otopné soustavy může mít zásadní vliv na koupi nemovitosti. Záleží totiž na tom, zda budete muset do kupovaného domu brzy znovu investovat, či nikoli.

Sazby hypoték přestaly klesat. Co bude dál?

Sazby hypoték přestaly klesat. Co bude dál?
6.12.2019 - V listopadu přišlo na hypoteční trh ochlazení. Po několika měsících vytrvalého poklesu nedošlo tentokrát k žádnému přenastavení úrokových sazeb, pouze Oberbank vyhlásila akční snížení..

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

26.3.2019 Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol a často před námi stojí rozhodnutí, na které nejsme připraveni... více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej zavedeného motorestu s připojeným bytem 2 + kk Vladislav, okres Třebíč

Prodej zavedeného motorestu s připojeným bytem 2 + kk Vladislav, okres Třebíč, Ev.č.: 00234

DSCN6968
DSCN7000
DSCN7009
DSCN6983
DSCN6967
DSCN6977
DSCN7007
Pobočka TřebíčPobočka Třebíč
Hasskova 67/9
Třebíč - Vnitřní Město
+420 774 787 710
+420 774 787 701
[email protected]
Cena3 490 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaVladislav
OkresTřebíč
Velikost2 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná230 m²
Plocha pozemku100 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Plně vybavený a zavedený motorest díky své výhodné poloze na hlavním tahu České Budějovice – Třebíč – Brno představuje pro budoucího majitele jedinečnou příležitost vlastního podnikání. Nabízí také pohodlné bydlení v propojeném a vybaveném bytu 2 + kk. V tomto prostorném bytě nalezneme velký obývací pokoj, koupelnu, ložnici, WC a komoru. Na pozemku je také k dispozici vlastní studna.

Ve funkční a vybavené restauraci je možno obsloužit 40 sedících hostů. Budoucí podnikatelé ocení především plně vybavenou kuchyni, ve které nalezneme: myčku, plynový sporák, 7x hořák, 3x fritézu (z toho jedna velká 8 l), elektrickou troubu a kontaktní gril. Nechybí bar s výčepem, sociální zařízení a interiér restaurace zkrášluje i funkční krb, který v zimních měsících navodí příjemnou atmosféru. Hosté mohou zaparkovat na parkovišti o rozloze 100 m2 přímo před motorestem. Objekt je kompletně vytápěn plynovým kotlem a je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Půdní prostory jsou kompletně zajištěny inženýrskými sítěmi a jsou připraveny pro půdní vestavbu. V roce 2008 byly majiteli vybudovány nové toalety a vsazena plastová okna.

Městys Vladislav leží na silnici první třídy č. 23 východně od Třebíče (8,4 km). Komunikace, která obcí prochází je jedinou silnicí první třídy spojující Třebíč, respektive České Budějovice (140 km) s Brnem (52 km), potažmo západem České republiky. Z tohoto důvodu je zde silná doprava, která vytváří dobré podmínky pro podnikatelskou činnost v oblasti pohostinství a služeb projíždějícím řidičům. Obec Vladislav je plně společenský vybavená, nachází se zde mateřská a základní škola, úřad městyse, restaurační zařízení, koupaliště, železniční a autobusová zastávka atd.