Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 131
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Kolik je možné letos získat na zateplení domu či výměnu kotle?

Kolik je možné letos získat na zateplení domu či výměnu kotle?
22.3.2019 - V lednu vyhlásilo Ministerstvo životního prostředí třetí vlnu kotlíkových dotací. Pokračují také úspěšné programy Dešťovka a Nová zelená úsporám.

Kupujete pozemek? Získejte co nejvíce informací. Předejdete zbytečným problémům

Kupujete pozemek? Získejte co nejvíce informací. Předejdete zbytečným problémům
20.3.2019 - Kupujete pozemek jako investici? Nebo pro sebe a své budoucí vysněné bydlení? Dopředu si zjistěte co nejvíce informací, ať se vyhnete možným problémům. Před koupí pozemku je vždy důležité..
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej, Zemědělská usedlost, 468m² - Žďár nad Sázavou 1

Prodej, Zemědělská usedlost, 468 - Žďár nad Sázavou 1, Ev.č.: 0498

Cena25 500 000 Kč
cena je včetně provize a právních služeb
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaŽďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1
OkresŽďár nad Sázavou
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná468 m²
Plocha pozemku150.100 m²
Plocha zastavěná2.845 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Zprostředkujeme Vám prodej jezdeckého areálu s bydlením, stodolou a rybníkem na Českomoravské vrchovině, který byl nově postaven a zkolaudován v roce 2011. Areál je v současné době využíván pro chov sportovních koní. Jedná se o třípatrový objekt 24 x 6,5 m, který se skládá z obytné části na kterou navazuje hala 24 x 54 m a dále 34 boxů pro ustájení koní. Obytná část sestává ze tří podlaží. V přízemí se nachází dva pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost s kachlovými kamny. Dále je zde kuchyňský kout, kancelář a technická místnost. První patro slouží k bydlení: prostorná obývací hala s kuchyňským koutem a krbovými kamny, pokoj a prostorná ložnice se samostatnou šatnou a koupelnou, infrasaunou a WC. Ve druhém patře lze zbudovat další obytné prostory. Vzhledem k tomu, že jsou všechna patra dostatečně prosklená, je zajištěn výhled jak do jezdecké haly, tak i do krásné přírody. V celém objektu je podlahové vytápění, které je zajištěno tepelným čerpadlem se zemním kolektorem. Objekt má vlastní kopanou studnu. Jsou zde velmi nízké provozní náklady. V současné době je součástí prodeje cca 15 ha pozemků (73 921 orná půda, 72 595 trvalý travní porost, 491 ostatní plocha a 3 093 vodní plocha) a dalších cca 40 ha pozemků je v pronájmu. Areál lze využít, jak je využíván v současné době a to pro chov koní nebo pro zemědělskou výrobu nebo pro jiné soukromé nebo komerční účely. Více na prohlídce