O společnosti

Na trhu jsme se objevili v roce 1992. Nejdříve jako malá, víceméně okresní realitní firma pro vlastní potřebu. V roce 2006 vznikla společnost Areality Vysočina, která nabízí klientům kompletní servis při prodeji/pronájmu nemovitostí.

 

Na regionalitě si zakládáme

Postupně jsme se stali tradiční regionální kanceláří, ale naše působnost hranicemi Vysočiny rozhodně nekončí. Díky spokojenosti a důvěře klientů se naše značka objevuje i v dalších částech republiky. Na statusu "regionální" si ovšem stále zakládáme, naši makléři působí tam, kde to dobře znají. Centrálu máme v Jihlavě, pobočku ve Velkém Meziříčí, dříve v Havlíčkově Brodě, Třebíči, Telči, Táboře, či Šumperku. Otevření dalších kanceláří s červenočerným logem chystáme v nejbližší době.

 

Klientů si vážíme

Ať už prodáváte, pronajímáte, kupujete, nebo hledáte, dostane se Vám z naší strany maximální péče. Ke všem našim klientům přistupujeme individuálně se snahou v maximální možné míře vyhovět  jejich požadavkům. Víme, že každý obchod je jiný a umíme reagovat ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Neváháme využít své zkušenosti získané mnohaletou praxí v oboru a dokonalou znalost regionu k tomu, abychom pro Vás zprostředkovali rychlý a výhodný prodej, pronájem či nákup Vaší nemovitosti. Svou práci máme rádi a děláme ji s radostí.

Také v tom spočívá výjimečnost společnosti Areality Vysočina s.r.o. 

 

Pod hlavičkou ARK

V roce 2008 jsme se stali členy Asociace realitních kanceláří České republiky. Členství je zárukou kvalitní práce všech našich zaměstnanců a pro Vás, naše klienty, je to velmi důležitá záruka spolehlivosti, důvěry a serióznosti. Být součástí ARK je pro nás nejen výsadou, ale také velkým závazkem do budoucnosti.

Centrála Jihlava
Centrála Jihlava
Chlumova 5429/1a
586 01
Jihlava