Služby

Přepis energií
Přepis energií

Podpisem kupní/nájemní smlouvy naše služby rozhodně nekončí. Při předání nemovitosti se postaráme o přepis energií na nového majitele/nájemce. Zaznamenáme stavy měřidel do příslušných protokolů a zajistíme komunikaci s dodavateli jednotlivých komodit.

Číst více
Ocenění nemovitostí
Ocenění nemovitostí

Nastavení správné ceny nemovitosti je základ. Díky dlouholeté praxi a moderním nástrojům jsme pro Vás připraveni vyhotovit tržní odhad, který využijete nejen v případě záměru prodeje, ale také v jiných životních situacích, jako jsou dědictví, majetková vypořádání a jiné.

Číst více
Konzultace
Konzultace

Na realitním trhu jsme více než 30 let a řídíme se zásadou, že každý obchod je jiný, ale výsledek musí být vždy skvělý. Proto jsme připraveni najít nejvhodnější možné řešení Vašich požadavků. Nezávazná schůzka, kde si vše vysvětlíme a nastavíme systém možné spolupráce, je samozřejmostí.

Číst více
Právní servis
Právní servis

Naše právní oddělení Vám zajistí kompletní servis zahrnující vyhotovení kupní/nájemní smlouvy, úschovu listin i finančních prostředků a také součinnost s katastrálním úřadem a bankou. Vše v souladu s platnou legislativou.

Číst více
Profesionální prezentace
Profesionální prezentace

Prezentace nemovitosti nejen na realitních serverech, ale také na sociálních sítích za pomoci moderních technologií je samozřejmostí. Tvoříme videoprohlídky doplněné leteckými záběry z dronu, půdorysy, virtuální prohlídky pomocí 3D technologie, homestaging, vizualizace i poutavé texty.

Číst více
Finanční poradenství
Finanční poradenství

Potřebujete financovat koupi nemovitosti úvěrem? Díky spolupráci se všemi významnými bankami Vám zajistíme ty nejvýhodnější podmínky. Ať už jde o hypotéku, úvěr ze stavebního spoření, spotřebitelský úvěr, případně kombinaci. Zajišťujeme rovněž refinancování stávajících úvěrů.

Číst více
Centrála Jihlava
Centrála Jihlava
Chlumova 5429/1a
586 01
Jihlava