Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 192
Realitní zpravodaj

Sazby hypoték již neklesají. Začnou opět růst?

Sazby hypoték již neklesají. Začnou opět růst?
4.12.2020 - Zlevňování hypoték v listopadu již nepokračovalo. Index GOFI70 klesl z říjnových 1,98 % jen o jednu setinu na 1,97 %. Příčinou je růst sazeb na mezibankovním trhu. Banky nyní vyčkávají...

Investovat do nemovitosti nyní, nebo raději počkat?

Investovat do nemovitosti nyní, nebo raději počkat?
2.12.2020 - V každé době lidé potřebují bydlet. Nákup nemovitostí a jejich následný pronájem proto je v dnešní době jedním z nejvýhodnějších finančních nástrojů na zhodnocení úspor. Podle expertů..

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

26.3.2019 Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol a často před námi stojí rozhodnutí, na které nejsme připraveni... více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemku, Louňovice pod Blaníkem

Prodej pozemku, Louňovice pod Blaníkem, Ev.č.: 00889

Cenainfo v RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLouňovice pod Blaníkem
OkresBenešov
Plocha pozemku595 m²
StavbaOstatní
Poloha objektuRohový
ZástavbaVenkovská
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu v městysu Louňovice pod Blaníkem o rozloze 595 m2, situovaného na jižní stranu. Veškeré sítě jako vodovodní řád, městská kanalizace a plynový rozvod u hranice pozemku, elektřina na pozemku, pozemek se nachází v obytné zástavbě, jako rohová parcela. V okolí Louňovic je pěkná příroda v chráněné oblasti, s horou a rozhlednou Blaník (Blaničtí rytíři), příležitost k hezkým výletům a houbaření. Louňovice mají částečnou občanskou vybavenost, doktor, Základní škola, potraviny, čerpací stanice na pohonné hmoty, veškerá občanská vybavenost je ve městě Vlašimi vzdáleném 9 km, kde je i vlakové spojení směr Benešov, Praha, D1(49 km) 19 km. Doporučujeme osobní prohlídku.