Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 128
Realitní zpravodaj

Ceny bytů v Ostravě jsou až dvakrát vyšší než před dvěma lety

Ceny bytů v Ostravě jsou až dvakrát vyšší než před dvěma lety
15.9.2021 - Česká republika prochází nejrychlejším růstem cen nemovitostí za posledních dvacet let. Z dat realitních portálů realityčechy.cz a realitmorava.cz vyplívá, že jen za poslední rok se..

Kácení stromů na zahradě. Na některé dřeviny je třeba povolení

Kácení stromů na zahradě. Na některé dřeviny je třeba povolení
14.9.2021 - Právě v létě se často projeví, který strom už nerodí, který prosychá, nebo se jeho život chýlí ke konci. Možná dokonce překáží nebo je nebezpečí, že by při velkém větru ohrozil okolní..
Novinky

Tržní odhady zdarma

Tržní odhady zdarma

14.9.2021 Chcete znát tržní cenu Vašeho rodinného domu, bytu, chaty nebo pozemku? Zjistěte ji hned. Specialista na tržní odhady Vám zpracuje tržní.. více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemku, Louňovice pod Blaníkem

Prodej pozemku, Louňovice pod Blaníkem, Ev.č.: 00889

Cenainfo v RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLouňovice pod Blaníkem
OkresBenešov
Plocha pozemku595 m²
StavbaOstatní
Poloha objektuRohový
ZástavbaVenkovská
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu v městysu Louňovice pod Blaníkem o rozloze 595 m2, situovaného na jižní stranu. Veškeré sítě jako vodovodní řád, městská kanalizace a plynový rozvod u hranice pozemku, elektřina na pozemku, pozemek se nachází v obytné zástavbě, jako rohová parcela. V okolí Louňovic je pěkná příroda v chráněné oblasti, s horou a rozhlednou Blaník (Blaničtí rytíři), příležitost k hezkým výletům a houbaření. Louňovice mají částečnou občanskou vybavenost, doktor, Základní škola, potraviny, čerpací stanice na pohonné hmoty, veškerá občanská vybavenost je ve městě Vlašimi vzdáleném 9 km, kde je i vlakové spojení směr Benešov, Praha, D1(49 km) 19 km. Doporučujeme osobní prohlídku.