Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 133
Realitní zpravodaj

Praha 6 – vyhledávaná adresa nejen mezi Pražany

Praha 6 – vyhledávaná adresa nejen mezi Pražany
24.6.2021 - Bydlet v městské části Praha 6, mezi prvorepublikovými vilami, ambasádami a v blízkosti Pražského Hradu, vždy znamenalo žít na prestižním místě. I proto patří právě Praha 6 k nejdražším..

Hypotéky se sazbou pod 2 procenty jsou již minulostí

Hypotéky se sazbou pod 2 procenty jsou již minulostí
23.6.2021 - Sazby hypoték v květnu dál rostly. Své sazby zvýšila Česká spořitelna, Hypoteční banka, ČSOB, mBank, Equa bank, UniCredit Bank a Raiffeisenbank plus oběma směry upravila sazby Sberbank a..
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemku, Louňovice pod Blaníkem

Prodej pozemku, Louňovice pod Blaníkem, Ev.č.: 00889

Cenainfo v RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLouňovice pod Blaníkem
OkresBenešov
Plocha pozemku595 m²
StavbaOstatní
Poloha objektuRohový
ZástavbaVenkovská
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu v městysu Louňovice pod Blaníkem o rozloze 595 m2, situovaného na jižní stranu. Veškeré sítě jako vodovodní řád, městská kanalizace a plynový rozvod u hranice pozemku, elektřina na pozemku, pozemek se nachází v obytné zástavbě, jako rohová parcela. V okolí Louňovic je pěkná příroda v chráněné oblasti, s horou a rozhlednou Blaník (Blaničtí rytíři), příležitost k hezkým výletům a houbaření. Louňovice mají částečnou občanskou vybavenost, doktor, Základní škola, potraviny, čerpací stanice na pohonné hmoty, veškerá občanská vybavenost je ve městě Vlašimi vzdáleném 9 km, kde je i vlakové spojení směr Benešov, Praha, D1(49 km) 19 km. Doporučujeme osobní prohlídku.