Prodej oploceného pozemku, Jersín

Jersín | 577 m²

ID 01786
Kontakt
360 000 Kč
včetně provize

Nabízíme Vám možnost vlastnit krásnou zahradu v malebné lokalitě Jersín. Tato zahrada se nachází v klidné části obce a má rozlohu 577 m². Je zde dostatek prostoru pro pěstování zeleniny, ovoce nebo květin, ale také pro relaxaci a odpočinek. Zahrada je oplocená , nachází se v těsné blízkosti rybníka, takže můžete využívat vodu k zalévání. V současné době je neudržovaná, jsou zde vzrostlé ovocné stromy. Zahrada Vám poskytne potřebné soukromí a nezávislost.

Jersín je malebná obec v okrese Jihlava která se nachází asi 20 km od města Jihlavy a necelých 10 km od Měřína. Obec je obklopena krásnou přírodou. Díky své poloze je Jersín ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné prostředí blízkosti přírody, ale zároveň chtějí mít dostatek služeb v dosahu.

Zahrada je k dispozici ihned. Pokud máte zájem o prohlídku zahrady, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktních údajů . Ráda vám zodpovím veškeré dotazy a pomohu vám s celým procesem prodeje.

Doporučuji vám neváhat a využít této jedinečné příležitosti k získání vlastní zahrady v klidné obci Jersín. Tuto zahradu mohou využít jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Pokud máte zájem, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaJersín
OkresJihlava
Plocha pozemku577 m²
Poloha objektuSamostatný

Lokalita

Jersín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře