Prodej rodinného domu, Mrákotín

Mrákotín 81 | 83 m²

ID 01742
Kontakt
1 300 000 Kč
uvedena cena je k jednání

Zprostředkujeme Vám prodej menšího rodinného domku v Mrákotíně, který v minulosti vznikl oddělením od původního statku. Stavba o přízemní dispozici 2+kk a možností půdní vestavby prošla v nedávné době částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala instalaci nových plastových oken, vchodových a interiérových dveří, modernizaci elektřiny a renovaci koupelny. Dům je tak připraven k okamžitému nastěhování. Z koupelny je vstup do uzavřeného dvorku o velikosti balkonu, což je také jediný pozemek náležící k domku.
Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, případně krbovými kamny, ohřev vody zajišťuje bojler. Alternativou je rovněž využití plynové přípojky.
Městys Mrákotín nabízí veškerou základní občanskou vybavenost, včetně pošty, restaurací, obchodů, mateřské a základní školy a lékařského zařízení. Díky své poloze na rozhraní Javořické a Křižanovské vrchoviny se jedná o atraktivní místo k aktivnímu odpočinku s výbornou dopravní dostupností. Městys totiž protíná silnice I/23 spojující jižní Čechy přes Vysočinu s jižní Moravou. Jindřichův Hradec je vzdálen 32 kilometrů, Telč pouhých 7 kilometrů. Na rakouský hraniční přechod Slavonice je to necelých 30 km.

KategorieRodinné domy
LokalitaMrákotín 81
OkresJihlava
Velikost2 pokoje
Plocha užitná83 m²
Plocha pozemku85 m²
Plocha zastavěná83 m²
Plocha zahrady2 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1933

Lokalita

Mrákotín 81
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře