Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 157
Realitní zpravodaj

Na čem záleží při prodeji luxusní nemovitosti?

Na čem záleží při prodeji luxusní nemovitosti?
18.1.2021 - Specifickou část tuzemského rezidenčního trhu tvoří luxusní segment, zahrnující nevšední byty a domy v prestižních lokalitách. S ohledem na limitovanou nabídku bývá poptávka již mnoho let..

Ceny bytů stále rostou. Ve kterých krajích zdražily za poslední rok nejvíce?

Ceny bytů stále rostou. Ve kterých krajích zdražily za poslední rok nejvíce?
15.1.2021 - Průměrná cena bytů vzrostla v prosinci meziměsíčně o dalších 70 000 Kč, vyplývá z aktuálních statistik realitního portálu RealityČechy.cz a Golem Finance. Oproti loňskému prosinci je nyní..
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej luxusní vily 305m² - Ko Lanta- Thajsko

Prodej luxusní vily 305 - Ko Lanta- Thajsko, Ev.č.: 00749

4-
2-
6.
29.
10. (1)
20.
21.
Areality VysočinaAreality Vysočina
Chlumova 5429/1a
Jihlava
+420 774 787 710
+420 774 787 701
[email protected]
CenaUSD 450 000
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieVila
LokalitaKo Lanta, Thajsko
Okres
VelikostAtypický
Plocha užitná305 m²
Plocha pozemku3.200 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Unikátní a jedinečně architektonicky stylizovaná vila s nádherným výhledem na moře a přilehlé ostrovy,nacházející se na východním pobřeží tropického ostrova Ko Lanta, kde je možné každý den pozorovat nádherný východ slunce, ale také několik blízkých ostrůvku na moři s tyrkysovou, modrou či stříbrnou barvou, která se během dne několikrát změní. Ze západní strany je dům chráněn vysokou horou a je tak schován před náporem odpoledního slunce, kdy je teplota nejvyšší. Pozemek je zasazen do zeleně, zaručující naprosté soukromí, kde jsou slyšet jen zvuky přírody, avšak pár minut od restaurací, pláží a všeho co ostrov nabízí. Dům je situován a navržen tak, aby výhled na moře byl nejen ze všech pokojů, obývací místnosti a teras, ale přímo z postelí obou ložnic. Zároveň však tak, aby bylo zaručeno naprosté soukromí a na dům není ze silnice vidět. Nemovitost má vlastní studnu, přívod elektřiny vedený pod zemí, osvětlenou zahradu, WIFI internet a satelitní televizi. Celková zastavěná plocha je více než 300 m2. Dům má garáž pro motocykly a místo kde lze pouhým přistavěním dvou venkovních stěn vybudovat apartment o dvou ložnicích. Dům je zařízen ručně vyráběným luxusním nábytkem z Indie, Barmy, Pákistánu, Číny, Maroka a Indonésie. Na pozemku je vyhlouben prostor pro bazén- hloubka 3m, šiířka 5m a délka 11m. Po dohodě s energetickými podniky majitelé postavili sloup elektrického vedení. Z důvodu této investice je sazba za elektřinu poloviční. Protože má nemovitost svou vlastní studnu, pohybují se celkové náklady měsíčně včetně WiFi, TV satelitu s více než 500 programy a elektřinou mezi 5000-5800THB (3500-4000Kč).
POPIS DOMU:
2 ložnice, 2 koupelny, 1 místnost s Jacuzzi, 1 velký obývák s 7.9m vysokým stropem a jídelnou, 1 odpočinková místnost se sezením a pracovním stolem na vyvýšeném patře, 1 kuchyň, 1 spíž, 1 skladová místnost,1 garáž,1 terasa, 1 venkovní terasa (tzv. sala na střeše).
Pro další informace prosím kontaktujte naši kancelář.