Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 168
Realitní zpravodaj

Blíží se topná sezóna. Nenechávejte kontrolu komínu na poslední chvíli

Blíží se topná sezóna. Nenechávejte kontrolu komínu na poslední chvíli
26.9.2020 - Topná sezóna se blíží a je tedy nejvyšší čas na kontrolu komínů tak, aby byly splněny zákonné normy a komín byl připraven na další sezónu. Avšak také v případě, že si pořizujete..

Dům z palet. Nový trend dostupného bydlení?

Dům z palet. Nový trend dostupného bydlení?
24.9.2020 - Námětů, jak vyrobit z palet za pár korun zařízení do bytu, na terasu či zahradu, je bezpočet. Od malých stolečků a sedacích koutů, až po nábytek do celého pokoje či domu. V posledních..

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

Rozhodování mezi HPP a OSVČ

26.3.2019 Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol a často před námi stojí rozhodnutí, na které nejsme připraveni... více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej luxusní vily 305m² - Ko Lanta- Thajsko

Prodej luxusní vily 305 - Ko Lanta- Thajsko, Ev.č.: 00749

4-
2-
6.
29.
10. (1)
20.
21.
Areality Vysočina, s.r.o. - centrála JihlavaAreality Vysočina, s.r.o. - centrála Jihlava
Chlumova 5429/1a
Jihlava
+420 774 787 710
+420 774 787 701
[email protected]
CenaUSD 450 000
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieVila
LokalitaKo Lanta, Thajsko
Okres
VelikostAtypický
Plocha užitná305 m²
Plocha pozemku3.200 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Unikátní a jedinečně architektonicky stylizovaná vila s nádherným výhledem na moře a přilehlé ostrovy,nacházející se na východním pobřeží tropického ostrova Ko Lanta, kde je možné každý den pozorovat nádherný východ slunce, ale také několik blízkých ostrůvku na moři s tyrkysovou, modrou či stříbrnou barvou, která se během dne několikrát změní. Ze západní strany je dům chráněn vysokou horou a je tak schován před náporem odpoledního slunce, kdy je teplota nejvyšší. Pozemek je zasazen do zeleně, zaručující naprosté soukromí, kde jsou slyšet jen zvuky přírody, avšak pár minut od restaurací, pláží a všeho co ostrov nabízí. Dům je situován a navržen tak, aby výhled na moře byl nejen ze všech pokojů, obývací místnosti a teras, ale přímo z postelí obou ložnic. Zároveň však tak, aby bylo zaručeno naprosté soukromí a na dům není ze silnice vidět. Nemovitost má vlastní studnu, přívod elektřiny vedený pod zemí, osvětlenou zahradu, WIFI internet a satelitní televizi. Celková zastavěná plocha je více než 300 m2. Dům má garáž pro motocykly a místo kde lze pouhým přistavěním dvou venkovních stěn vybudovat apartment o dvou ložnicích. Dům je zařízen ručně vyráběným luxusním nábytkem z Indie, Barmy, Pákistánu, Číny, Maroka a Indonésie. Na pozemku je vyhlouben prostor pro bazén- hloubka 3m, šiířka 5m a délka 11m. Po dohodě s energetickými podniky majitelé postavili sloup elektrického vedení. Z důvodu této investice je sazba za elektřinu poloviční. Protože má nemovitost svou vlastní studnu, pohybují se celkové náklady měsíčně včetně WiFi, TV satelitu s více než 500 programy a elektřinou mezi 5000-5800THB (3500-4000Kč).
POPIS DOMU:
2 ložnice, 2 koupelny, 1 místnost s Jacuzzi, 1 velký obývák s 7.9m vysokým stropem a jídelnou, 1 odpočinková místnost se sezením a pracovním stolem na vyvýšeném patře, 1 kuchyň, 1 spíž, 1 skladová místnost,1 garáž,1 terasa, 1 venkovní terasa (tzv. sala na střeše).
Pro další informace prosím kontaktujte naši kancelář.