Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 101
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?
19.9.2023 - Různé názvy různý obsah? Nebo jen různé názvy a stejný obsah práce? Mezi architektem a designérem je samozřejmě rozdíl, a naopak, je skvělé, když si vlastník nemovitosti objedná služby..

S opravou soukromého rybníku pomůže stát

S opravou soukromého rybníku pomůže stát
18.9.2023 - Plánujete koupit pozemek, na kterém je zanedbané jezírko? Nebo již máte na své zahradě rybníček? Vodní plocha je určitě atraktivním prvkem krajiny a začlenit ji na svůj pozemek může být..
Kariéra makléři 2
Kariera, makléři
Úspora Energií
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Pronájem byt 1+1 Havlíčkův Brod

Areality Vysočina, s.r.o.

Pronájem byt 1+1 Havlíčkův Brod

Pronájem, Byty 1+1, 40 m² - Havlíčkův Brod

Dobrý den. Chtěla bych tímto mockrát poděkovat realitní kanceláři Areality Vysočina za perfektní spolupráci. Hledala jsem zájemce na pronájímání bytu v Havlíčkově Brodě a během pár dnů co velmi schopná, milá a profesionální realitní makléřka Pavlína Machková zveřejnila nabídku tak už drnčel telefon se zájmem.. Chtěla bych tu také velmi poděkovat paní makléřce Pavlínce Machkové za skvěle odvedenou práci, byla pohotová, vstřícná, perfekně naplanované časové schůzky zájemců ale hlavně plná optimismu a úsměvu který člověk potřebuje když řeší tuto záležitost , hlavně když chce v dnešní době najít někoho spolehlivého a také se podařilo a za to moc děkuji. Velmi doporučuji všem tuto realitní kancelář Areality Vysočina. Děkuji.

Denisa Lukášková