Prodej části bývalého kláštera, Vratěnín, okres Znojmo

Vratěnín | 300 m²

ID 02021
Kontakt
cena k jednání

Nabízíme vám jedinečnou příležitost vlastnit část bývalého kláštera bosých Augustiánů, Ermitů, jehož stavby byla zahájena v roce 1719. Tento klášter, nazývaný na počest sv. Mikuláše z Tolentina byl dostavěn kolem r. 1730. V době napoleonských válek byla v klášteře zřízena vojenská nemocnice.

Městys Vratěnín leží v západní části znojemského okresu, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem, na rozhraní Čech a Moravy.

Tato unikátní nemovitost nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní bytový či komerční prostor s osobitým a historickým šarmem. Objekt je před rekonstrukci, což vám umožní uplatnit vlastní kreativitu a přizpůsobit ho vašim potřebám.

Objevte neomezené možnosti tohoto místa, které může sloužit jako nové bydlení, kavárna, vinárna s venkovním posezením či jakákoli jiná kreativní koncepce.
K dispozici je také prostorný sklep s klenutým stropem s plochou 40 m² a přilehlá zahrada vedle objektu a ve dvoře, která je skvělým bonusem.

Městys Vratěnín leží v západní části znojemského okresu, v blízkosti hranice s Rakouskem, na rozhraní Čech a Moravy.

S možností využít dotace na obnovu historických budov, se jedná o investičně zajímavou nabídku pro ty, kteří si chtějí zachovat hodnotnou architekturu a atmosféru minulých dob. Buďte součástí historie a přiveďte tuto památku zpět k životu!
Vzhledem k své poloze a historickému významu je tato nabídka skvělou příležitostí pro investory či jedince toužící po vlastním kouzelném koutě.

Pro více informací volete realitní makléřce.

KategorieHistorické objekty
LokalitaVratěnín
OkresZnojmo
VelikostAtypický
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku424 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Vratěnín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře