Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 128
Realitní zpravodaj

Ceny bytů v Ostravě jsou až dvakrát vyšší než před dvěma lety

Ceny bytů v Ostravě jsou až dvakrát vyšší než před dvěma lety
15.9.2021 - Česká republika prochází nejrychlejším růstem cen nemovitostí za posledních dvacet let. Z dat realitních portálů realityčechy.cz a realitmorava.cz vyplívá, že jen za poslední rok se..

Kácení stromů na zahradě. Na některé dřeviny je třeba povolení

Kácení stromů na zahradě. Na některé dřeviny je třeba povolení
14.9.2021 - Právě v létě se často projeví, který strom už nerodí, který prosychá, nebo se jeho život chýlí ke konci. Možná dokonce překáží nebo je nebezpečí, že by při velkém větru ohrozil okolní..
Novinky

Tržní odhady zdarma

Tržní odhady zdarma

14.9.2021 Chcete znát tržní cenu Vašeho rodinného domu, bytu, chaty nebo pozemku? Zjistěte ji hned. Specialista na tržní odhady Vám zpracuje tržní.. více »

Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemek u obce Lipina, Zruč nad Sázavou

Prodej pozemek u obce Lipina, Zruč nad Sázavou, Ev.č.: 00909

Cena4 500 000 Kč
včetně provize RK a právních služeb
KategorieOstatní pozemky
LokalitaZbraslavice - Lipina
OkresKutná Hora
Plocha pozemku29.791 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme vám na prodej lukrativní pozemek k využití různých činností a záměrů u obce Lipina u Zruče nad Sázavou okres Kutná Hora. Pozemek je situován v pěkné přírodě z výhledem do rozlehlé krajiny, směrem na jižní stranu, okolo západní hranice pozemku vede přístupová zatím nezpevněná cesta, která se bude v horizontu 1 až 2 let zpevňovat a pokrývat asfaltovou živicí. Přes pozemek vede elektrické vedení 22 kW, ze kterého je možné se připojit na vlastní trafostanici, nebo se napojit na již strafovaný proud z obce Lipina ve vzdálenosti cca 300 m. Nejbližší město je Zruč nad Sázavou vzdálená 4 km, kde je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme osobní prohlídku nádherného a klidného místa v pěkné přírodě.