Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 133
Realitní zpravodaj

Praha 6 – vyhledávaná adresa nejen mezi Pražany

Praha 6 – vyhledávaná adresa nejen mezi Pražany
24.6.2021 - Bydlet v městské části Praha 6, mezi prvorepublikovými vilami, ambasádami a v blízkosti Pražského Hradu, vždy znamenalo žít na prestižním místě. I proto patří právě Praha 6 k nejdražším..

Hypotéky se sazbou pod 2 procenty jsou již minulostí

Hypotéky se sazbou pod 2 procenty jsou již minulostí
23.6.2021 - Sazby hypoték v květnu dál rostly. Své sazby zvýšila Česká spořitelna, Hypoteční banka, ČSOB, mBank, Equa bank, UniCredit Bank a Raiffeisenbank plus oběma směry upravila sazby Sberbank a..
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej pozemek u obce Lipina, Zruč nad Sázavou

Prodej pozemek u obce Lipina, Zruč nad Sázavou, Ev.č.: 00909

Cena4 500 000 Kč
včetně provize RK a právních služeb
KategorieOstatní pozemky
LokalitaZbraslavice - Lipina
OkresKutná Hora
Plocha pozemku29.791 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme vám na prodej lukrativní pozemek k využití různých činností a záměrů u obce Lipina u Zruče nad Sázavou okres Kutná Hora. Pozemek je situován v pěkné přírodě z výhledem do rozlehlé krajiny, směrem na jižní stranu, okolo západní hranice pozemku vede přístupová zatím nezpevněná cesta, která se bude v horizontu 1 až 2 let zpevňovat a pokrývat asfaltovou živicí. Přes pozemek vede elektrické vedení 22 kW, ze kterého je možné se připojit na vlastní trafostanici, nebo se napojit na již strafovaný proud z obce Lipina ve vzdálenosti cca 300 m. Nejbližší město je Zruč nad Sázavou vzdálená 4 km, kde je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme osobní prohlídku nádherného a klidného místa v pěkné přírodě.