Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 123
Realitní zpravodaj

Zájem o nové byty v Praze nepolevuje. Ve druhém čtvrtletí se jich prodalo nejvíc v historii

Zájem o nové byty v Praze nepolevuje. Ve druhém čtvrtletí se jich prodalo nejvíc v historii
26.7.2021 - Zájem o nové byty v Praze nepolevuje. Ve druhém čtvrtletí letošního roku prodali developeři celkem 2350 nových bytů, což je nejvíce v historii. Zároveň jde o takřka dvousetprocentní..

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy
22.7.2021 - V červnu bylo podle dnes zveřejněných dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 14 069 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 84,6 %. Také celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů..
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Areality Vysočina, s.r.o. » Nemovitosti » Prodej zemědělské usedlosti 1.151 m2 s velkou zahradou 2791 m2 na Kutnohorsku

Prodej zemědělské usedlosti 1.151 m2 s velkou zahradou 2791 m2 na Kutnohorsku, Ev.č.: 01180

IMG_1487
IMG_1495
IMG_1498
IMG_1491
BP
IMG_1489
BP 2
Areality VysočinaAreality Vysočina
Chlumova 5429/1a
Jihlava
+420 774 787 710
+420 774 787 701
[email protected]
Cena6 500 000 Kč
včetně provize RK a právních služeb
KategorieRodinné domy
LokalitaKutná Hora - Hlouška
OkresKutná Hora
Velikost4 pokoje
Plocha užitná1.151 m²
Plocha pozemku4.151 m²
Plocha zastavěná1.151 m²
Plocha zahrady3.000 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Zprostředkujeme Vám prodej zemědělské usedlosti v malé obci na Kutnohorsku vzdálené cca 8 km severovýchodně od Čáslavi a cca 20 km od Kutné Hory, V teplém údolí nedaleko Železných Hor, řeky Doubravy a Labe asi 60 km od Prahy. Zastavěná plocha včetně nádvoří činí 1.151 m2, k nemovitosti patří velká zahrada o celkové výměře 3.000 m2, která se dá se využít jako stavební parcela pro výstavbu 3 rodinných domů.
Usedlost vhodná pro drobné podnikaní všeho druhu. Donedávna menší farma pro chov drobného zvířectva a malé zahradnictví. Dům nabízí dva klenuté sklípky s velkou stodolu, která je prosvětlená okny, také garážové stání. Tento rodinný dům se může využít jako farma, dílna nebo zahradnictví. Dřevníky, původní chlívky a další hospodářskou menší budovu, obytná část je budova cca 24x7 metrů, tato i veškeré budovy disponují zánovní střechou, obytná budova je již osazena parotěsnou izolační fólií, tedy je počítáno již z vestavbou dvou podkrovních bytů z verandy, která je nově vystavěna, jsou již hotové dlážděné schody, připravené do podkrovních prostor na domě proběhla částečná rekonstrukce již v minulých letech a nyní je dům ve stavu po menší pauze, kdy se vyklízí a dodělávají se nové dlažby ,dále obytná fronta místnosti byla opatřena dvěma francouzskými okny, kvůli prosvětlení a pohodlnému vstupu z každé části bytu na dvůr, dále má obytná část dva nezávislé vchody a také i budoucí podkrovní byty mají dva nezávislé vstupy a schodiště.
Dům dále disponuje novým rozsáhlým kanalizačním systémem, který je zaveden všude i do chlévu a stodoly (dílny) také předimenzovanými zasíťováním , kabely, pitnou vodou, užitkovou vodou a zemní páskou pro hromosvody a uzemnění.
Dále zde proběhlo vybudování rozsáhlého dešťového systému vody ,ze dvora a ze střech usedlosti, která lze shromažďovat do podzemní nádrže a přebytky končí v jezírku na zahradě, které je plné vodních rostlin a tvoří jakousi eko zásobárnu, dále zde je i menší plastový bazén asi 4 roky starý, zahrady a dvůr disponují poměrně vzácnými druhy ovoce, nektarinek, broskvoní, mnoho mandloní, moruše, také lískových ořechů ,hrušek na co si vzpomenete, také tu je kiwi, kustovnice čínská, křen a nevím co ještě a plotové armatury, keře jsou pevné (káry sítě) dřív držely v chovu i větší zvířata, jsou porostlé vinou révou a zahradními ostružinami a pod. Nechybí ani meruňky, rakytník.
Bližší informace Vám sdělí realitní makléřka. Zajistíme Vám nejvýhodnější finanancování. Doporučuji osobní prohlídku.