Prodej rodinného domu, Rouchovany

Rouchovany | 100 m²

ID 01923
Kontakt
rezervováno

REZERVACE. Nabízíme na prodej starší rodinný dům 4+1 se zahradou v obci Rouchovany. Přestože je objekt před rekonstrukcí, nabízí skvělý potenciál pro vaši vlastní tvůrčí vizi. Dům je v původním udržovaném stavu, ale doporučujeme rekonstrukci podle představ nového majitele. Dům se dá případně rozdělit i na dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a 1+1.
Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajištuje el. bojler v koupelně. Dům je napojen na elektřinu a obecní vodu a kanalizaci. Přípojka plynu je před domem.
K domu náleží uzavřený dvorek a slunná zahrada o velikosti 332 m2. Velkou výhodou je, že zahrada je přístupná ze zadní strany po obecní komunikaci. Dle platného územního plánu se jedná o pozemek určený jako - obytná smíšená plocha, tzn. že lze využít pro stavbu rodinného domu.
Dále k domu náleží hospodářské budovy dřevník, chlév, slep , sklad a venkovní zastřešené posezení.

V obci je veškerá občanská vybavenost mateřská a základní škola, prodejna potravin, obecní úřad, je zde přírodní koupaliště.

Obec Rouchovany se nachází v okrese Třebíč v kraji Vysočina nedaleko Hrotovic. Obcí prochází silnice druhé třídy II/396, obcí také prochází cyklistická trasa 401. Na části katastru obce stojí Jaderná elektrárna Dukovany. Obcí protéká řeka Rouchovanka. V blízkém okolí se nachází archeologická lokalita Mstěnice nebo hrady Rabštejn, Templštejn, Holoubek.

S financováním nemovitosti vám rádi pomůžeme, prostřednictvím zkušeného finančního poradce,
Doporučujeme osobní prohlídku.

KategorieRodinné domy
LokalitaRouchovany
OkresTřebíč
Velikost3 pokoje
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku707 m²
Plocha zastavěná375 m²
Plocha zahrady332 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Rouchovany
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře