Prodej rodinného domu, Horní Lažany

Horní Lažany 14, Lesonice | 216 m²

ID 01785
Kontakt
prodáno
včetně provize a právních služeb

Hledáte farmu, ranč, penzion, nebo prostě jen venkovské bydlení v naprostém soukromí? Zprostředkujeme Vám prodej zemědělské usedlosti v Horních Lažanech. Rozsáhlý statek ve tvaru písmene L s velkým pozemkem a navazujícím polem se nachází na polosamotě kousek od obce. Stavba prošla v nedávné době částečnou rekonstrukcí v čele s novou střechou, plastovými okny a elektřinou. Obytné křídlo nabízí členitou a ihned obyvatelnou dispozici 4+1 s předsíní, komorou a koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Na tuto jednotku navazuje garáž a za ní je samostatný vchod pro další dvě místnosti s předsíní a komorou, což znamená možnost snadného vybudování bytu 2+kk.
Kratší severní křídlo usedlosti plní funkci stodoly.
Velkou perspektivu mají pochopitelně půdní prostory. Pod novou střechou je k dispozici 431 m2 plochy, což už vedle vícegeneračního bydlení může posloužit například k vybudování penzionu.
Naprosté soukromí zajišťuje uzavřený dvůr na ploše 815 m2. Předzahrádka lemující severní a východní část statku má 1231 m2, na zmíněný dvůr pak navazuje pole s výměrou 6.770 m2. Nabízí se tak možnost širokého zemědělského využití.
Horní Lažany jsou místní částí necelých 2 km vzdálených Lesonic, které nabízí základní občanskou vybavenost včetně školy a školky. Autobusová zastávka je téměř před domem. Města Moravské Budějovice a Jaroměřice nad Rokytnou vzdáleny do 10 km, Třebíč 16 km.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaHorní Lažany 14, Lesonice
OkresTřebíč
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná216 m²
Plocha podlahová216 m²
Plocha pozemku9.247 m²
Plocha zastavěná431 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Horní Lažany 14
Lesonice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře