Projekt byty, Hrotovice

Hrotovice | 3 000 m²

ID 01926
Kontakt
3 710 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost investovat do zemědělského objektu v lokalitě Hrotovice v těsné blízkosti Dukovan. Tato smíšená budova s pozemkem s přilehlým pozemkem 1652 m2, zastavěné ploše 782 m2 a o užitné ploše cca 3.000 m² čeká na rekonstrukci a proměnu v moderní bytový dům. S projektem již schváleným radou města máte jistotu, že investice má potenciál. S možností využití dotací je tato nabídka ještě atraktivnější. Sýpka v Hrotovicích je výjimečná svým architektonickým vzhledem, který jí dává status stavební dominanty. Nejedná se pouze o nemovitost, ale o skutečnou investici do budoucnosti.

Projekt umožňuje vytvoření až 44 bytů o různých velikostech od 30 m2 do 108 m2 v 6 patrech s výtahem a společnými prostory. Tato smíšená budova má obrovské investiční možnosti a je skvělou příležitostí pro rozvoj vzhledem k další výstavbě JE Dukovany.

Pro více informací se obraťte na našeho realitního makléře. Buďte průkopníkem ve vytváření nových životních prostorů spojených s přírodním prostředím. Pojďte si prohlédnout tento unikátní objekt a využijte jeho potenciál.

KategorieZemědělské objekty
LokalitaHrotovice
OkresTřebíč
Plocha užitná3.000 m²
Plocha pozemku2.434 m²
Plocha zastavěná782 m²
Počet podlaží5
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Hrotovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře